Przedszkole II – Chwarzno-Wiczlino

Trwa rekrutacja!

O przedszkolu

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zdrowy Smyk II to projekt współfinansowany ze Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Jego celem jest zwiększenie liczby miejsc edukacji przedszkolnej ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z cukrzycą typu 1, z niepełnosprawnościami tj.: autyzm, zespół Aspergera, afazja i innymi oraz dla dzieci zdrowych.

„Nie ma granic pomiędzy Smykami”- to hasło, które przyświeca naszej działalności. Każdemu maluchowi oferujemy indywidualną opiekę w pełnym wymiarze godzin (pracujemy od 7.00 do 17.00), a Rodzicom umożliwiamy spokojny powrót do pracy :). Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, przeszkoloną w zakresie monitorowania poziomu glikemii i podawania insuliny.

Realizujemy program nauczania zgodny z wytycznymi MEN. Organizujemy zajęcia, które pozwolą ukształtować naturalną ciekawość świata dzieci i przełożyć ją na konkretne zdolności. Uczymy najmłodszych umiejętności logicznego myślenia, kompetencji komputerowych, wzmożonej koncentracji, a także pracy w grupie czy zdrowej rywalizacji. Czas trwania i intensywność zajęć dostosowujemy do możliwości, zróżnicowanych potrzeb, uzdolnień i tempa rozwoju naszych Smyków. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci odnajdowały się w społeczeństwie, tj. potrafiły nawiązywać przyjaźnie, radzić sobie z krytyką, cechowały się asertywnością i śmiałością.

W myśl idei „edukacji włączającej” wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom wszystkich dzieci – i zdrowych i tych z deficytami. Oferujemy jednocześnie edukację i kompleksową opiekę wynikającą z niepełnosprawności i chorób przewlekłych.

Gdzie jesteśmy?

Kontakt

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zdrowy Smyk II
ul. Korsarzy 3
81-578 Gdynia Chwarzno-Wiczlino

czynne: poniedziałek – piątek
godz: 7:00 – 17:00

kom: 517 599 853
email: przedszkole2@zdrowysmyk.pl

Dokumenty do pobrania

Formularz kontaktowy