Orły” to kameralna grupa zerówkowa, w której każde dziecko otrzymuje indywidualną uwagę i wsparcie. W codziennej pracy wykorzystujemy elementy pedagogiki Marii Montessori, wspierając samodzielność oraz ciekawość świata. Uczymy się czytać, pisać i liczyć w sposób naturalny i radosny – poprzez zabawę, odkrywanie i działanie. Do tego przez cały dzień towarzyszy nam język angielski – naturalnie, lekko i z uśmiechem.
Przygotowujemy Smyki do podjęcia nauki w szkole, zachęcamy do podejmowania nowych wyzwań, budzimy odwagę i wiarę we własne możliwości.
Zespół opiekunów w grupie Orłów tworzą Panie: Karolina oraz Justyna. Pani Karolina jest wychowawcą grupy oraz nauczycielem, który prowadzi zajęcia w ramach projektu “Dwujęzyczne Smyki”. Uczy funkcjonalnego używania języka angielskiego, otwiera przed dziećmi świat, który sięga dalej, niż granice domowego języka. Pani Justyna to nauczyciel wspomagający oraz terapeuta uwielbiany przez wszystkie dzieci. Wprowadza wesołą atmosferę do grupy i sprawia, że każdy Orzełek czuje się mądry, doceniony i wyjątkowy.